W Polsce najczęściej tracimy prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. Kampanie społeczne nic nie dają i ludzie jak jeździli po spożyciu tak jeżdżą. Jeśli piliśmy i to nawet niewielką ilość i złapała nas policja to trzeba będzie za to zapłacić i to całkiem sporo.

Zawsze można liczyć na to, że pomiary były wykonane w niewłaściwych warunkach. Szanse na podważenie badania są naprawdę bardzo duże. Zdarza się też tak, że urządzenie jest uszkodzone i u osoby trzeźwej wykrywa alkohol. Sprawa jest wtedy skomplikowana i bez pomocy bardzo dobrego prawnika nie uda nam się jej rozwiązać.

To musi być taka osoba, która będzie w stanie znaleźć dowody na to, że nie mieliśmy tyle alkoholu we krwi ile pokazuje urządzenie. Trzeba sprawdzić homologacje i inne papiery, a wtedy będzie wiadomo czy wszystko było prowadzone zgodnie z prawem czy jednak coś poszło nie tak i można będzie się do tego przyczepić. Mając powyżej pół promila we krwi można będzie podlegać bardzo surowe karze. Może to być nawet dwa lata bezwzględnego więzienia, ogromne koszty i jeszcze utrata prawa jazdy dożywotnio. Wszystko będzie zależne ile tego alkoholu było we krwi i co tak naprawdę zrobiliśmy. Jeśli doszło do wypadku z naszej winy to będziemy mieć jeszcze poważniejsze problemy.

Walczymy do końca
Walka może okazać się zwycięska, ale nie musi. Jeśli wybierzemy takiego prawnika, który zajmuje się podobnymi sprawami codziennie albo bardzo często to szanse na uzyskanie lepszego efektu są większe. Trzeba zastanowić się gdzie możemy taką osobę znaleźć? W Internecie można szukać o wiele szybciej i łatwiej i na pewno warto będzie to zrobić. Prawnik będzie wiedział jak nas bronić i jak atakować tych, którzy zajmowali się badaniami.

Takiego prawnika, który chętnie zajmie się naszą sprawą znajdziemy na utrata prawa jazdy Warszawa. To najbardziej doświadczona kancelaria prawna, jaką można znaleźć. Polegając na ich usługach na pewno będziemy bardzo zadowoleni, bo zrobią wszystko, co się da żebyśmy wygrali naszą sprawę.