Zawarcie umowy oznacza, że akceptujemy wszystkie warunki, jakie stawia nam bank. Byłoby dobrze gdybyśmy się z tymi warunkami zapoznali. Zadanie wcale nie jest takie łatwe, bo lista warunków jest bardzo długa.

Nie wszystko, co czytamy możemy zrozumieć, a poza tym mało, kto w ogóle to czyta. Jesteśmy zadowoleni, że bank daje nam tyle pieniędzy ile chcemy i to jest dla nas najważniejsze. Reszta nie ma większego znaczenia, dlatego często popełniamy tutaj błąd. Musimy czytać to, co podpisujemy, a jeśli się na tym nie znamy to korzystajmy z pomocy doświadczonego doradcy finansowego. Można taką osobę znaleźć w firmie 1ekspert. Otrzymamy fachową pomoc, która oznacza dla nas zmniejszenie ryzyka popełnienia błędu. Pochopnie podjęta decyzja bez analizy może dla nas oznaczać spore problemy, a przecież tego nie chcemy.

Idziemy do doradcy. Zanim pójdziemy do doradcy finansowego trzeba się z nim skontaktować. Dowiemy się, jakie są potrzebne dokumenty. Tym samym lepiej się przygotujemy i na miejsce przyniesiemy wszystko, co potrzebne.

Po przejrzeniu dokumentów doradca finansowy będzie w stanie wyliczyć nam maksymalną kwotę kredytu hipotecznego, jaką otrzymamy. Będziemy wiedzieć czy są jakieś szanse na to żeby powstał nasz nowy dom czy nie. Im mniej zarabiamy, a więcej wydajemy tym szanse są mniejsze. Tym bardziej, jeśli potrzebujemy bardzo dużej kwoty pieniędzy. Od doradcy finansowego się tego wszystkiego dowiemy. Jeśli wiemy ile otrzymamy to wysyła się wnioski do banku. Wybieramy ten, który ma dla nas super ofertę. Doradca finansowy w naszym imieniu negocjuje warunki umowy. Czyta wszystko dokładnie i wtedy wiemy, co podpisujemy. Doradca pomaga nam aż do momentu uruchomienia kredytu. Właśnie taką pomoc już teraz znajdziemy na oferte tutaj – kredyt hipoteczny Kraków. Opłaca się nam polegać na doświadczeniu kogoś, kto takimi sprawami jak nasza zajmował się wiele razy. Im ma ktoś większe doświadczenie tym lepiej dla naszej sprawy. Wtedy wybierzemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny.