Nie każdy, kto jedzie do Zakopanego bierze plecak, ubiera się ciepło i idzie w góry. Nie wszyscy to lubimy. Można przecież miło spędzić czas również niżej, tam na tych słynnych Krupówkach. Nie bez powodu mamy tutaj zawsze tłumy, dlatego możemy do nich dołączyć. Ulica jest długa i ma wiele do zaoferowania.

Można tutaj tylko spacerować i delektować się tym zakopiańskim klimatem, ale można również usiąść w ogródkach, w restauracjach czy karczmach. Jeśli jest lato to mamy ogródki, w których zjemy coś i napijemy się piwa.

Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie, dlatego trzeba będzie to sprawdzić. Można również wejść do jednej z karczm gdzie zjemy regionalnej kuchni i napijemy się góralskiej wódki. Jeśli ktoś chce zrobić zakupy czy to te związane z pamiątkami czy jakiejś ubrania to właśnie na Krupówkach te największe sklepy i stragany się mieszczą. Krupówki to miejsce bardzo magiczne, dlatego trzeba będzie się tam pojawić i to wszystko sprawdzić. Tylko w ten sposób przekonamy się jak to wygląda i czy nam ten klimat i to wszystko, co widzimy dookoła się podoba.

Śpimy w Zakopanem – wybieramy apartamenty

Jeśli chcemy być blisko Krupówek i atrakcji to trzeba spać też gdzieś blisko. Na pewno znajdziemy dla siebie takie miejsce do spania. Tym bardziej, że można wybrać sobie szukanie przez Internet. Może to być domek, który mieści się w pobliżu Krupówek i wtedy w kilka minut dotrzemy do tego miejsca. Można sprawdzić takie oferty już dzisiaj, a nawet można je zarezerwować dzisiaj. To naprawdę jest bardzo dobre rozwiązanie dla nas, dlatego cieszmy się, że można w ten sposób szukać i co ważne znaleźć wszystko, co jest nam potrzebne.

Dla zainteresowanych domkami i innymi noclegami w Zakopanem można polecić stronę Zakopane domki góralskie. Ta wyszukiwarka daje nam to, czego potrzebujemy. Na pewno wybierzemy odpowiednie miejsce do spania, które będzie spełniało wszystkie nasze wymagania. W Zakopanem jest tak wiele do zobaczenia, że trzeba będzie wziąć długi urlop żeby się o tym przekonać.